Piezo Burun Estetiği

Piezo Burun Estetiği, son yıllarda oldukça sık bir şekilde tercih edilen burun operasyonları arasında teknolojinin ön plana çıktığı bir çeşit olarak bilinir. Piezo burun estetiğinde asıl amaç burnun yumuşak dokularına hiç dokunulmadan istenilen düzeltmelerin ultrasonik rinoplasti yöntemi ile sonuca gitmektir. Böylece burunda işlem sonrasında şişlik, morluk gibi sonuçlara rastlanmamakta ve hasta daha ağrısız bir şekilde yeni burnuna kavuşabilmektedir. 

Piezo Burun Estetiği Nasıl Yapılıyor?

Ultrasonik Piezo Burun Estetiği, son teknoloji aleti sayesinde burun kemiklerini kırmadan şekil verebilme özelliğine sahip. Bu özelliği ses dalgaları sayesinde başarıyor. Burun dokularını zarara uğratmadan müdahale edilmesini sağlayan ses dalgaları ile ağrısız bir burun estetiği artık mümkün. Özellikle revizyon burun estetiklerinde tercih edilen Piezo Burun Estetiği ile siz de daha kısa sürede sonuca gidebilirsiniz.

Kimler Piezo Burun Estetiği Olabilir?

– Burun ameliyatından korkanlar,

– Nefes alma zorluğu çekenler,

– Burnuna darbe alanlar,

– Ameliyat sonrası şişlik ve morluk hissetmek istemeyenler Piezo Burun Estetiği için ideal kişilerdir. En sağlıklı yorum detaylı muayene sonrasında doktor tarafından verilmelidir. Siz de muayene sonrasında kişiye özel Piezo burun estetiği hakkında detaylı bilgi alabilir ve daha hızlı bir şekilde burun estetiği olabilirsiniz. 

Piezo Burun Estetiği Fiyatları

Her burun estetiği yönteminde olduğu gibi Piezo Burun Estetiği yönteminde de en sağlıklı fiyat detaylı muayene sonrasında verilebilmektedir. Her kişinin mevcut durumuna göre değişiklik gösterebilen Piezo Burun Estetiği Fiyatları için iletişime geçiniz.

Piezo Burun Estetiğinin alanında uzman doktorlar tarafından uygulanması oldukça önemlidir. Op. Dr. Evren Helvacı ile Blanc Clinic’ten randevu almak için form doldurabilir ya da iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.