Blanc Klinik ile Parlayın!

Dönemin değişimi ile değişim gösteren güzellik algısı farklı olguların oluşmasına neden olmuştur. Güzelliklerine güzellik katmak ve şık bir görünüm elde etmek isteyen insanların farklı arayışlar içine girmesi ile değişen bir akım ve algı vardır. Günümüz güzellik anlayışı da bu değişimle beraber şekillenmiştir.

Geçmişten Günümüze Güzellik Algısı

Kadınların fiziksel olarak sahip oldukları bazı özeliklere göre değişim gösteren güzellik algısı kimi zaman ince bel kimi zaman dolgun kalça olarak karşımıza çıkmakla birlikte farklı ölçüler ve yapılar olarak da karşımıza çıkmaktadır. Vücut için geçerli olan bu güzellik algısı aynı zamanda yüz görünümü içinde büyük önem taşımaktadır. Birey hakkındaki ilk fikirlerin oluşması esnasında en etkili öğe olarak karşımıza çıkan yüz görünümü birey hakkındaki ilk profil çizmemizi sağlamaktadır. Yüzde bulunan kusurların giderilmesi ve altın orana uygun bir yüz yapısının bulunması bireylerin daha çekici gözükmesini sağlamaktadır. Ayrıca ilerleyen yaşla birlikte formunu kaybeden vücudun ve yüzün daha dinç gözükmesi de artan istekler arasında yer almaktadır. Farklı birçok fikrin yanı sıra günümüzde oluşmuş olan genel algı altın orana sahip bir üze ve vücuda sahip olmaktır. Vücudun bir bölümünün büyük veya küçük olmasından ziyade bütünsel olarak kıvrımlı ve hatlı bir görünüme sahip olmasının tercih edildiği günümüzde güzel kavramı bu şeklin oluşması ile belirlenmiştir. Blanc klinik de sizin daha güzel bir görünüm elde etmeniz için yanınızda olan bir kuruluştur. Daha şık bir görünüm kazanmak ve insanlar arasında daha saygın bir yer edinmek sahip olduğunuz duruşunda üzerinde etmen olduğu bir konudur. Sağlıklı ve güzel bir görünüme sahip olan vücutlar bireylerin daha çekici olmalarını sağlamaktadır.

Blanc Klinik

Blanc klinik son teknoloji ürünler kullanarak hastaların kendilerine güvenen özgüveni artmış ve mutlu bireylere dönüşmesini sağlayan bir merkez olmak için çalışan bir kuruluştur. Son teknoloji uygulamalar ve ürünler kullanan merkez hastaların kısa sürede net çözümler elde etmelerini hedeflemektedir. Kısa sürede istenilen sonuçsa ulaşmayı isteyen hastaların tercih edebilecekleri güvenilir adreslerden biri olarak karşımıza çıkmakta olan kuruluş farklı uygulama yöntemleri kullanarak hastalarına en uygun yönteme göre işlem yapmayı öncülük etmektedir. Kullandığı teknolojik ürünler sayesinde hastaların isteklerine tam karşılık vermek için çalışmalar yapan ve her geçen gün kendini yenileyerek çalışmalarını sürdüren kuruluş hastaları için güvenilir bir ortam oluşturmaktadır. Farklı birçok alanda hizmet veren kuruluş estetik anlamda bütün sıkıntıların giderilmesi ve hastanın isteğine bağlı olarak yeniden şekillenen bir vücut görünümünün oluşmasını sağlamak için çalışmaktadır. Cerrahi müdahale gerektiren ve gerektirmeyen birçok alanda farklı uygulamalar yapan blanc klinik estetik alanında bilinen isimler arasında yer almakta ve hasta memnuniyeti sağlamak için çalışmalar yapmaktadır. Bireylerin kendilerine güvenen kişiler olması için çalışmalar gösteren ve kişinin daha sağlıklı bir profile sahip olması için uygulamalar yapan klinik farklı alanlarda uygulamalar yapmaktadır.

Blanc Klinikte Uygulanan Estetik Ameliyatlar

Blanc klinik farklı estetik uygulamalar yaparak hastaların isteklerini yerine getirmek isteyen bir kuruluş olarak karşımıza çıkmaktadır. Diyet ve egzersiz benzeri uygulamalar yapmanıza rağmen istediğiniz sonucu elde edemiyor ve daha fit ve güzel bir görünüm elde etmek istiyorsanız isteklerinizi yerine getirmek için blanc klinik yardımcınız olmaktadır. Op. Dr. Evren Helvacı alanında uzman bir kişilik olarak estetik operasyonlarınızı gerçekleştirmektedir. Vücut şekillendirme amaçlı yapılan birçok estetik ameliyatın uygulamasını yapan Op. Dr. Evren Helvacı hastaların istedikleri görünüme kısa bir sürede ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Burun estetiği gibi yüz profillinin düzeltilmesini sağlayan estetik ameliyatlardan vücut yapısının yeniden şekillendirilmesinde gerekli olan estetik ameliyatlar birçok uygulama yapılmaktadır. Bu uygulamalar arasında en bilineni meme büyültme, küçültme ve dikleştirme ameliyatları olmaktadır. Bunların yanı sıra kalçaların yeniden şekillendirilmesi için de estetik ameliyatlar yapan kuruluş yüz ve bacaklar olmak üzere vücudun bütün bölgelerinde hem bölgesel hem de tüm vücut olarak estetik ameliyatlar yapmaktadır. Bu ameliyatlar sonrasında hastaların istedikleri görünüme kavuşmaları sağlanmaktadır. Bireylerin daha iyi hissetmeleri ve kendilerine olan güvenlerinin arttırılması için uygulana işlemler anestezi yöntemi ile gerçekleştirilmektedir. Bu yöntem ile hastanın uyuşturulması sağlanır ve ardından gerekli cerrahi müdahale uygulanarak hasta istenilen yeni görünümüne kavuşturulmuş olunur.

Blanc Klinikte Uygulanan Ameliyatsız İşlemler

Estetik uygulama yaptırmak istiyor fakat ameliyattan korkuyorsanız bunun için ameliyatsız işlemler arasından tercih yapabilirsiniz. Cildinizde hoşunuza gitmeyen bir görünüm varsa bunun için ameliyatsız işlemler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Bu işlemler sayesinde cildinizin daha parlak, dolgun ve genç bir görünüme kavuşmasını sağlayabilir ve cildindeki hoş olmayan görünümü ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun için isteğinize göre şekillenen farklı ameliyatsız işlem seçenekleri mevcuttur. Estetik ameliyatlar sonucu izlerin oluşmasını istemiyor ve görünümüz güzelleşirken farklı bir iz oluşmasını istemiyorsanız sizin için en doğru tercih hiç şüphesiz ameliyatsız yapılan uygulamalar olacaktır. Bu uygulamalar arasında birbirinden farklı etkiler yaratan işlemler vardır. Bunları şu şekilde sıralamak mümkündür; Mezoterapi, Botilinum toksin, Kaş uygulama, Lazer, Kök Hücre ve PRP, Spring thread / iple asma, Anti aging-detox, Yüz Gençleştirme, Genital renk açma, Dolgu, Microblading, Lashlifting / Kirpik Hacimlendirme. Bu uygulamalar sayesinde cildiniz daha sıkı ve parlak bir görünüm kazanmasını sağlayabilir ve hiçbir cerrahi müdahale izi olmadan güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz. Tüm bu uygulamaları gerçekleştirmekte olan Op. Dr. Evren Helvacı sizin için en uygun ameliyat yöntemini tercih etmenize yardımcı olmakta ve birbirinden farklı teknolojik ürünler ile tercihlerinizi uygulayarak istediğiniz sonucu elde etmenizi sağlamaktadır.

Op. Dr. Evren Helvacı Kimdir?

Blanck klinik kuruluşunun uzmanı olarak hizmet vermekte olan Op. Dr. Evren Helvacı, alanında uzman ve iyi eğitim almış bir birey olarak karşımıza çıkmaktadır. Başta meme estetiği, vücut şekillendirme ve genital bölge estetiği alanlarında uzman olan Op. Dr. Evren Helvacı; hastalarının en kısa sürede en verimli operasyonu geçirmelerinde yardımcı olmaktadır. Hastalarının isteklerine göre şekillenen bir olay akışı olmasını sağlayan Helvacı, uyguladığı profesyonel ve verimli teknikler sayesinde en iyi ve kaliteli sonucu elde etmenize yardımcı olmaktadır. Yenilikçi yaklaşımları ile teknolojik ürünler kullanan blanc klinik ekibi, kaliteli hasta bakımı için farklı çalışmalar ve yenilikler üzerinde çalışmalar yapmaktadırlar. Estetik güzelliğin bireyi daha iyi hissettirdiğini ve psikolojik açıdan daha enerjik olmalarında önemli bir etken olarak rol oynadığını belirten Helvacı, hastalarının daha büyük bir öz güvene sahip olmaları için yenilikçi çalışmalar yapmaktadır. 1978 yılında, İskenderun’da doğan Helvacı burada ilköğretim ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesinde Tıp bölümü kazanmıştır. 2001 yılında Ege Üniversitesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif kliniğinde “Araştırma görevlisi” olarak çalışmalar yürütmüş olan Op. Dr. Evren Helvacı ilerleyen dönemlerde farklı alanlarda estetik uygulamalar yapmıştır. Farklı birçok kurumda estetik ameliyat yaparak hizmet vermiş olan Helvacı ilerleyen dönemlerde cerrahi müdahale gerektirmeyen ameliyatsız uygulamalar ve teknolojik ürünlere ilgi duymuş ve bu alan üzerinde çalışmalar yapmıştır ve bu çalışmalardan elde ettiği birikim sonucunda 2017 yılında Blanc Clinic &Beauty merkezini kurmuştur.