Estetik Ameliyatlar

Estetik Ameliyatlar

Ufak dokunuşlar ile hayalinizde görünüme sahip olun!

Aynadaki görüntünüzden memnun değil misiniz? Vücudunuz fit ve dikkat çekici bir görünüme sahip olmadığı için sosyal çevrenizle görüşmekten kaçıyor musunuz? Kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacak bir estetik merkez arayışındaysanız eğer, Blanc Clinic personellerimiz ve Op. Dr. Evren Helvacı ile profesyonel estetik ameliyatlar gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli, alanında uzman ve estetik konusunda bilgi sahibi Dr. Helvacı sayesinde hayal ettiğiniz görünüme sahip olmanız artık zamanınızı almayacak.

Estetik ameliyatlar söz konusu olduğunda bireylerin uygulatabileceği birbirinden farklı alternatifler bulunmaktadır. Burun, meme, yüz, kalça ve bacak olmak üzere hastalar rahatsız oldukları vücutlarının tüm bölgelerine estetik yaptırabilirler. Ancak bu noktada estetik ameliyat çeşitleri konusunda profesyonel bir hizmet almak isteyen bireylerin, doğru doktor seçimi yapmaları son derece önemlidir. Kadınlar kadar erkeklerde günümüzde rahatsız oldukları bölgelerine estetik operasyon uygulatabilmektedir.

Sağlık açısından herhangi bir problem yaşanmaması adına estetik operasyon gerçekleştirecek olan hastaların, detaylı bir şekilde muayene olmalarında ve tüm tahlillerini yaptırmalarında fayda vardır. Redüksiyon mamoplasti, liposuction, vaser liposuction, burun estetiği ve brezilyan implant bireylerin en çok tercih ettikleri estetik işlemlerden bazılarıdır.

Bireylerin kendilerini her zaman daha iyi hissetmeleri ve özgüven kazanmaları adına bu tür estetik işlemler faydalı olabilmektedir. Daha çok genel anestezi yöntemi ile gerçekleştirilen estetik müdahaleler, ufak işlemlerde lokal olarak da uygulanabilir.