Blog

Ataşehir Meme büyütme

 Ataşehir meme büyütme, plastik cerrahi alanındaki en yaygın operasyonlardan biridir. Herhangi bir nedenle göğüslerinin doğal şekliyle mutsuz olan kadınlar ve kızlar mamoplastiye başvururlar. Bununla birlikte, bir operasyona karar vermeden önce, artıları ve eksileri tartmak gerekir. ..

Devamı...

İstanbul Meme büyütme

İstanbul meme büyütme, plastik cerrahi alanındaki en yaygın operasyonlardan biridir. Herhangi bir nedenle göğüslerinin doğal şekliyle mutsuz olan kadınlar ve kızlar mamoplastiye başvururlar. Bununla birlikte, bir operasyona karar vermeden önce, artıları ve eksileri tartmak gerekir. Operasyon ..

Devamı...

İstanbul Burun Estetiği Fiyatları 2020

Burun estetiği; Genellikle insanları rahat soluk almanın yolu, hoş görünmek ve burnun yüzle daha uyumlu olmasından kaynaklıdır. Burun şeklini değiştirmek, darbeler sonucu ile oluşan şekil bozukluklarını düzeltmek ya da rahat nefes almak isteyen herkes rinoplasti ameliyatını tercih etmektedirler ..

Devamı...

Burun Estetiği Ameliyatı Sonrası 2020

Burun estetiği ameliyatı günümüzde en yaygın olarak yapılan estetik ameliyatlardan birisidir. Burun yüzde bulunan ve estetik güzelliği etkileyen en önemli organdır. Bu nedenle insanlar yüzleri ile uyumlu güzel bir buruna sahip olmak isterler. Hastanın yüzü ile ..

Devamı...

Erkek Burun Estetiği 2020

Doğal güzellik bir yana insanlar artık kendilerini nasıl görmek isterlerse o şekilde yüzlerini veya vücutlarını şekillendiriyorlar. Burun, yüzün en önemli temel noktası olduğundan dolayı da erkek burun estetiği de çağımızda çok karşılaşılan bir operasyon ..

Devamı...

Burun Estetiği Olanların Yorumları 2020

Burun estetiği olanların yorumları burun estetiği olmak isteyen hastaları etkilemektedir. Ameliyat olanların ameliyat hakkındaki düşünceleri ve ameliyat süreci hakkındaki yorumları burnundan şikayetçi olan hastalar için önemlidir. Burnunu görsel olarak beğenmeyen pek ..

Devamı...

Burun Ucu Estetiği 2020

Burun ucu estetiği burun yapısının normal olup sadece, burun ucunda sorunların bulunduğu kişilere uygulanan bir operasyondur. Bu şekilde burun ucunda bulunan sorunlar; sarkmalar, burun düşüklüğü, deformeler gibi problemler çözülmüş olacaktır. Yüzün görünümünü ..

Devamı...

Burun Estetiği Ameliyatı 2020

Rinoplasti ameliyatından sonrasında en yaygın şikayetin ne olduğunu bilmek ister misiniz? Ağrı, basınç, baş ağrısı ve hatta rahatsızlık değil. Aslında, burun estetiği ameliyatı nadiren çok acı vericidir. En fazla duyulan semptom, burun tıkanıklığıdır. Çoğu cerrah, kanamayı ..

Devamı...

Burun Estetiği Olanlar 2020

Burun estetiği günümüzde en yaygın yapılan estetik ameliyatlardan birisidir. Burunda oluşan sağlık sorunlarının yanında burun ucu düşüklüğü ya da burun kemeri nedeni ile pek çok kişi burnundan memnun değildir. Burnundan memnun olmayan ve güzel bir buruna sahip ..

Devamı...

Kemerli Burun Estetiği 2020

Kemerli buruna sahip olan bireyler burunlarının görüntüsünden hoşlanmazlar. Bu nedenle kemerli burun ameliyatı ile burun üzerinde yer alan fazla kemerin alınmasını sağlayarak daha doğal bir görünüme kavuşabilirler. Kemerli burun estetiği en çok yapılan ameliyatlardan ..

Devamı...

Burun Estetiği Nasıl Yapılır 2020

Burun ameliyatı estetiği genel olarak 2 teknik ile yapılmaktadır. Kapalı ve açık teknik ile burun estetiği ameliyatı gerçekleştirilmektedir. Kapalı burun ameliyatı çok uzun yıllardır uygulanan bir tekniktir. Açık teknik ise son yıllarda popüler olmaya başlamıştır. Her ..

Devamı...

Ameliyatsız Burun Estetiği 2020

Burun köprüsüne dermal dolgu uygulanması operasyonuna Ameliyatsız Burun Estetiği denir. Pek çok hasta, düz burun köprüsünden memnun olmadığından dolayı, daha yüksek bir burun köprüsü oluşturmak için kullanılan son derece güvenli ve etkili ..

Devamı...

Meme Büyütme Ameliyatı 2020

Meme büyütme işlemi estetiksel açıdan yapılmaktadır. Küçük göğüslere sahip olan kişiler ve şekil açısından hoş olmayan görüntüye sahip olanlar meme büyütme ameliyatı yaptırırlar. Göğüslerini büyütmek isteyen ..

Devamı...

Meme Silikon Ameliyatı 2020

Meme ameliyatı olarak kişiler istedikleri görüneme sahip olabilirler. Meme silikon ameliyatı gerçekleşmesi son yıllarda artış göstermiştir. Kişiler hoşuna gitmeyen meme görüntüsü karşısında silikonlu göğüs modelleri araştırması yaparak ameliyatı gerçekleştirmek ..

Devamı...

Meme Dikleştirme Ameliyatı 2020

Göğüsler bir süre sonra sarkmaya başlar. Bu da birçok kişinin hoşuna giden bir durum değildir. Estetik açıdan kendini rahat hissedemeyen kişiler, meme dikleştirme ameliyatı yaparlar. Göğüsler genel olarak yaşın ilerlemesine bağlı olarak, sık sık kilo alıp vermeyle ..

Devamı...

Karın Gerdirme 2020

Karın derisinin sarkmasına bağlı olarak karın gerdirme ameliyatı yapılır. Derinin özelliğine göre değişim göstermesinin yanı sıra kilo almaya bağlı olarak o bölgede yaşanan deformasyon sonucunda sarkma yaşanır. Genetik faktörlere bağlı olarak karın bölgesinde sarkma gerçekleşir. Karın ..

Devamı...

Üst Dudak Dolgusu 2020

Dudak dolgusu kişinin talebine göre sadece üst dudak dolgusu yapılabilir. Dolgu yaptıran kişiler bazen sadece üst dudağa dolgu isteyerek orantılı ve doğal bir görüneme sahip olmak isterler. Çoğu kişide alt dudaklar normal ve istenilen boyuttayken üst dudaklar oldukça ..

Devamı...

Meme Küçültme Ameliyatı Fiyatları 2020

Meme küçültme ameliyatı kişinin estetik bir görünüme sahip olması için ve memelerin büyüklüğünden dolayı vücutta oluşan ağrıların gitmesi için yapılır. Meme küçültme ameliyatı herkes tarafından yapılabilir. Son zamanlarda ..

Devamı...

Meme Ameliyatı 2020

Meme ameliyatı kişinin sağlığına ve görünümünün normal ölçülerde olması için yapılır. Meme ameliyatı yaptırmak isteyen kişi en iyi sonuç için doktorunu iyi seçmelidir. Göğüs küçültme için hangi doktora gidilir ..

Devamı...

Meme Küçültme Ameliyatı 2020

Göğüsler birçok nedenden dolayı büyüyebilir. Kilo alma durumunda, gebelik döneminde ve emzirirken göğüslerde büyüme yaşanır. Birçok kadın durumdan rahatsız olduğu için meme küçültme ameliyatı yaptırır. Meme küçültme ..

Devamı...

Meme Küçültme Ameliyatı Olanlar 2020

Meme büyütme işlemi gibi meme küçültme işlemi de oldukça sık yapılmaktadır. Meme küçültme ameliyatı olanlar genel olarak sağlık amaçlı daha sonra ise estetik amaçlı olmaktadırlar. Memelerin küçük olması kişiye psikolojik olarak ..

Devamı...

Burun Estetiği Fiyatları 2020

Burun estetiği güzel bir görünüm için ve sağlık sorunları için yapılır. Günümüzde birçok kişi bu operasyondan geçer. Burun estetiği şeklin kötü olması, eğrilik olması, asimetrinin bulunmaması, kemerli olması, ucunun aşağı doğru düşük ..

Devamı...

Erkeklerde Meme Küçültme Ameliyatı

Erkeklerde meme küçültme ameliyatı Jinekomasti olarak bilinir. Erkeklerde göğüsün normalden fazla olan bir büyüklüğe sahip olmasıdır. Memenin büyümesinden rahatsız olunması durumunda erkeklerde meme küçültme ameliyatı yapılır. Erkeklerde ..

Devamı...

Genital Bölge Beyazlatma

Genital bölgede zamanla tahriş olmaya bağlı olarak kararmalar meydana gelebilir. Bu durum birçok kişinin hoşuna gitmediği için genital bölgenin beyazlatılması adına bazı müdahaleler yapılır. Genital bölge beyazlatma lazer beyazlatma işlemi için en çok tercih ..

Devamı...

Karın Gerdirme Yorumları

Karın gerdirme ameliyatı nedenleri doğrultusunda estetik bir görüneme sahip olmak için karın gerdirme ameliyatı olunur. Ameliyat olacak kişiler karın gerdirme yorumları konusunda araştırma yaparak fikir sahibi olmak ister. Bu araştırma hastanın kafasında soru oluşması için oldukça ..

Devamı...

Karın Gerdirme Ameliyatı Ne Kadar

Vücutta herhangi bir nedenden dolayı yağlanma yaşanabilir. Karın bölgesinde yağlanma sonucunda deri sarkmaları görünür. Kişi bunun sonucunda görünümden rahatsız olarak karın gerdirme ameliyatı işlemini yaptırmak ister. Bu noktada karın gerdirme ameliyatı ne kadar sorusu ..

Devamı...

Karın Gerdirme Ameliyatı

Kişiler sıkı ve düz karına sahip olmak için karın gerdirme ameliyatı olurlar. Derinin belirli nedenlerden dolayı deforme olması sarkma işleminin yaşanmasına neden olur. Karın gerdirme ameliyatı yapılarak vücut estetik görünümüne tekrardan döner. Karın gerdirme ..

Devamı...

Karın Gerdirme Fiyatları 2020

Birçok neden bağlı olarak karın germe ameliyatı gerçekleşir. Kişinin hızlı ve sürekli olarak kilo alıp vermesi, hamilelik yaşanması ve genetik nedenler sayılabilir. Karın derisinde sarkma gerçekleşirken çatlaklar görülebilir. Sarkmanın gerçekleşmesi bölgenin ..

Devamı...

Permalip Dudak Dolgusu Fiyatları

Permalip dudak dolgusu dudağına şekil verdirmek isteyen herkesin tercih ettiği bir yöntemdir. Permalip FDA onaylı dudak implantıdır. Permalip dudak dolgusunda işlem yapıldıktan sonra erime yaşanmadığı için yenilenme ihtiyacı bulunmuyor. Permalip dudak dolgusu fiyatları her yıl değişim ..

Devamı...

Dudak Dolgusu Ne Kadar Kalıcı

Dudak dolgusunu dileyen herkes yaptırabilir. Herkes kendi zevkine göre dilediği seçimi yapabilir. Dudak dolgusu ne kadar kalıcı olacağı konusunda tercihleri kendileri yapar. Dudak dolgusu yaptıranlar yorumları okunarak kişinin nasıl dudak dolgusu yaptıracağı konusunda fikir oluşumu gerçekleşir. ..

Devamı...

Dudak Dolgusu Sonrası Ödem

Dudak dolgusu çok kısa süren bir işlemdir. Gün içinde hasta normal yaşantısına devam edebiliyor. Dudak dolgunlaştırması yapılmadan önce belirli testler yapılır. Bu testler dudak dolgusu işlemi için önemlidir. Dudak dolgusu bittikten sonra yan etkisinde dudak dolgusu ..

Devamı...

Doğal Dudak Dolgusu

Dudak dolgusu yaptıran kişilerin genel olarak düşüncesi doğal dudak dolgusu şeklinde olur. Hemen hemen herkes dolgu yaptırdıktan sonra doğal bir görünüme sahip olmak ister bu gayet anlaşılır bir durumdur. Dudak dolgusu yaptıracak kişinin zevkine göre doğal görünüm ..

Devamı...

Dudak Dolgusu

Yaşlanmanın bir getirisi olan cildin elastik yapısının kaybından kaynaklı olarak ciltten sarkmalar ve kırışıklıklar görünür. Özellikle bu durum dudak ve göz çevresinde görülmektedir. Bunlardan kurtulmak için birçok yöntem uygulanır. Dudaklar için ..

Devamı...

Dudak Dolgusu Fiyatları

Bazı kişilerin dudakları doğuştan ince olmasından kaynaklı olarak ve yaşlanma durumunda dudaklarda incelme meydana gelmesi durumunda dudak dolgusu yapılır. Bu durum kişinin zevkine hitap etmediği durumda kişi dudaklarını dolgunlaştırmak için doktora başvurur. Yapılacak işleme göre dudak ..

Devamı...

Dudak Dolgusu Yaptıranlar

Yaşlılık ve dudak inceliğinden kaynaklı olarak dudak dolgusu yaptıranlar genel olarak yapılan işlemden memnundurlar. Dolguların yapısında hyaluronik asit vardır. Bu madde insan derisinin yapısında bulunur. Bu yöntemle dudak dolgusu yaptırdım diyenler için bu madde belli bir süre sonra eriyor. Hyaluronik ..

Devamı...

Kalıcı Dudak Dolgusu Fiyatları 2020

Dudakların güzel bir şekilde görünmesi herkesin isteğidir. Güzel görünümlü dudaklar kimi zaman doğuştan olmasının yanı sıra genel olarak kişiler dudak dolgusu yaptırarak istedikleri şekli dudaklarına yaptırabiliyorlar. Kişiler kalıcı dudak dolgusu yaptırırken ..

Devamı...

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır

Dudak dolgusu birçok kriteri dikkate alınarak yapılır. Alt dudak ile üst dudak birbirlerine belli bir orantıda olması gerekir. Bu oran alt dudağın üst dudaktan üçte bir gibi bir oranla dolgun olmasıdır. Dudak dolgusu nasıl yapılır dolgu yapılırken kişi gülümsediği ..

Devamı...

Vaser Liposuction ve Liposuction Sonrası

Vücudunuzun daha güzel bir görünüme kavuşması için yapacağınız birçok alternatif seçenek mevcuttur fakat bunlar içinde en hızlı ve kesin çözüm vücut şekillendirme ameliyatı olmaktır. Değişen güzellik anlayışı ile şekillenen ..

Devamı...

Meme Büyütme Estetik Kliniği

İnsanların vücutları yaş ilerledikçe deformasyona uğrar. Özellikle gebelik sürecinde ve sonrasında bebeğinizi emzirme sürecinde memeleriniz deforme olur ve estetiğini kaybedebilirler. Bunun yanı sıra bazı memeler bayanları rahatsız edecek küçüklükte veya büyüklükte ..

Devamı...

Protez Meme Ameliyatı

Güzellik algısı günümüzde farklı anlamlara gelmektedir ve algıya göre şekillenen farklı uygulamalar ve talepler ortaya çıkmaktadır.  Geçmişten Günümüze Gelen Farklı Güzellik Anlayışları Bireylerin estetik açıdan güzel görünme ..

Devamı...

Burun ve Burun Ucu Estetiği

Günümüz güzellik anlayışında önemli bir yere sahip olan yüzümüzde bulunan kusurlardan kurtulmak isteriz. Bu kusurlardan biri olarak karşımıza çıkan burun kemerinden ve hoş olmayan burun yapısından kurtulmak için tercih edilebilecek kısa ve kesin çözümlü ..

Devamı...

Kaş Uygulamaları, Microblading

Kaşların yapısı cinsiyete ve kişiye göre farklılıklar göstermektedir. Kaşların yapısı bayanlarda daha kavisli ve ince bir şekle sahiptir. Erkeklerde daha düz ve kalın görünümlüdür. Kaşlar, gözler ve burun ile uyumlu oranlara sahiptir. Ve bu oranlar sayesinde kaşlar, ..

Devamı...

Mezoterapi Tedavisi ve Uygulaması

Cildi yenilemek için sıklıkla tercih edilen mezoterapi, hem iğneli hem de iğnesiz olarak gerçekleştirilebilmektedir. 1952 yılından beri kullanılan, tıbbi bir işlemdir. Doktor Michel Pistor tarafından geliştirilmiştir. Vücudunuzda şikayetçi olduğunuz ve görünümünü ..

Devamı...

Microblading Kaş Dolgusu

Kaşlarınız seyrek mi ve bu görüntüsünden hoşlanmıyor musunuz? Son zamanlarda geliştirilen ve yapılan işlem sonrası kaşlarınızı hem dolgun hem de doğal bir görünüme kavuşturacak bir teknik var: microblading! Bu yöntem ile kaşlarınızı dolgun gösterirken doğal ..

Devamı...

Meme Büyütme Operasyonları

Dünyada farklı görüşlerin oluşması ce dünya görüşünün değişmesi ole ortaya çıkan farklı akımlar vardır. Bu akımların ortaya attığı güzel kavramına göre farklılık gösteren güzellik algıları dünya genelinde güzel kavramının ..

Devamı...

Vücut Şekillendirme, Yağ Aldırma

Son zamanlarda değişim gösteren güzellik algısı ile birlikte kadınların görünümlerinde hoş bir değişiklik yapma istekleri artmaya başlamıştır. Eskiden ince belli 90-60-90 ölçüleri ile tanımlanan güzellik anlayışı artık değişmiş yerini kıvrımlı bir yapıya ..

Devamı...

Cilt Bakımı İstanbul Güzellik Kliniği

Cilt güzelliği ve kalitesi görünümünüz ve sağlığınız açısından oldukça önem arz etmektedir. Işıl ışıl parlayan mükemmel ve genç görünümlü bir cilt yapısına sahip olmak herkesin hayalidir. Bazı kadınlar genetik olarak doğuştan ..

Devamı...

Estetik Cerrahi Bayan Cerrah

Vücudunuzdaki her ayrıntıya dikkat ediyorsanız, aynaya baktığınızda vücudunuzda beğenmediğiniz yerlerinizden şikayetçiyseniz ve bu durum sizin hayatınızı olumsuz yönde etkiliyorsa artık üzülmenize gerek yok, bir çözüm var: Estetik Ameliyat! Teknolojinin ilerlemesiyle ..

Devamı...

Bölgesel İncelme ve Selülit Tedavisi

Kişiler, aldıkları fazla kilolar sonucu oluşan yağlanmalardan dolayı kendilerini mutsuz hissedebilirler. Bu durum, sosyal yaşantılarından kişisel gelişimlerine kadar her alanda kişileri olumsuz etkileyebilir. Kişinin kendini daha sağlıklı, zinde ve psikolojik olarak da mutlu hisettmesi için bölgesel ..

Devamı...

Kök Hücre Tedavisi ve Prp Uygulamaları

Kök hücre tedavisi, pek çok alanda etkili sonuçlar vermektedir. Kanser tedavilerinde kullanılan bu yöntem, estetik uygulamalarında da sıklıkla kullanılmaktadır. Kişilerin kendi hücreleri ile tedavi edilmesi mantığına dayanan bu tedavi şekli, hızlı ve etkili sonuçlar ..

Devamı...

Post Bariatrik Cerrahi, Estetik Kliniği

Yaptığınız diyetler fayda etmiyor mu? Spor salonlarında geçirdiğiniz onca saate rağmen görünümünüzde kayda değer bir gelişme gerçekleşmedi mi? Fazla kilolarınızdan kurtulmak için denemediğiniz yol kalmadı mı? Yaptığınız onca uğraşa ve diyete rağmen hala ..

Devamı...

Meme Dikleştirme ve Büyütme Ameliyatı

Zamanla değişim gösteren güzellik algısı kadınların farklı tercihlere yönelmelerine neden olmaktadır. Zamanla değişen güzellik algısı ile kadınlarında arayışları değişmiş ve farklı uygulama seçenekleri ile güzelliklerine güzellik katmak istemişlerdir. Geçmişten ..

Devamı...

Bölgesel Zayıflama ve Şekillendirme

Birçok kadının sahip olmak istediği güzellik bireylerin estetik açıdan göze hoş görünmesini sağlayan bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Bireylerin estetik haz duymaları ve kendine güvenlerinin artması için daha güze bir görünüme ..

Devamı...

Blanc Klinik ile Parlayın! Blanc Clinic Hakkında

Dönemin değişimi ile değişim gösteren güzellik algısı farklı olguların oluşmasına neden olmuştur. Güzelliklerine güzellik katmak ve şık bir görünüm elde etmek isteyen insanların farklı arayışlar içine girmesi ile değişen bir akım ve algı vardır. Günümüz ..

Devamı...

Blanc Klinik Estetik Merkezi

Genel dünya görüşünün değişime uğraması ile değişen bir olgu da hiç şüphesiz güzellik olgusu olmaktadır. Farklı dönemlerde farklı ihtiyaçlara göre şekillenmiş olan güzellik olgusu her geçen gün farklı bir akım ile karşımıza çıkmakta ..

Devamı...

Yüz Mezoterapisi, Anti Aging / Detox Uygulaması; Yüz Gençleştirme

Zamanın etkilerini her aynaya baktığımızda görüyoruz. Özellikle yüzümüzde oluşan çizgiler, kırışıklıklar ve sarkmalar bize geçen yılları hatırlatıyor. Oysaki zamanında yüzümüz ne kadar güzeldi değil mi? Tekrardan o günlere bizi geri döndürebilecek ..

Devamı...

Lashlifting / Kirpik Hacimlendirme

Dolgun kirpikler sayesinde bakışlarınızı derinleştirebilir ve gözlerinizin hatlarını ortaya çıkararak şaşırtıcı ve derin bakışlara sahip olabilirsiniz. Kirpikleriniz düzse ya da seyrekse üzülmeyin bunun için artık Lashlifting/Kirpik Hacimlendirme yöntemi var. Kirpiklerinizi ..

Devamı...

Genital Estetik; Genital Güzellik

Kişisel bakımına ve dış görünüşüne önem veren baylar ve bayanlar, estetik ameliyatlar ve ameliyatsız operasyonlarla görünüşlerinde değişiklik yaparak gençleşmektedirler. Sosyal ve çalışma hayatının getirdiği bakımlı olma zorunluluğu ile binlerce bayan ..

Devamı...

Gençlik Aşısı Yapan Yerler

Güzellik Nedir? Her dönemin sahip olduğu kültürel yapıya ve sanatsal görüşe göre farklı güzel kavramları ortaya atılmıştır ve buna göre de farklı arayışlar ortaya çıkmıştır. 19. yüzyılda güzel olarak nitelendirilen bir kadın ince belli olurken ..

Devamı...

Dolgu Uygulamaları; hyalüronik asit bazlı dolgu enjeksiyonu

Stres ve zamanın etkileri, cildimiz üzerinde etki bırakır. Bu etkilerden kurtulmak için ise çeşitli tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Dolgu uygulamaları, sadece kırışıklık sorunları için bir çözüm değildir. Daha dolgun bir dudağa sahip olmak ya da daha çekici ..

Devamı...

Spring Thread / İple Asma; Gençlik İpi

Yıllar önce magazin haberleri ile gündemimize gelen estetik operasyonları hakkında az çok hepimizin bir miktar bilgisi vardır. Pek çok kişi magazin programlarında farklı vücut ve yüz bölgelerine estetik operasyon yapan ünlülerin geçirdiği değişimlere tanıklık ..

Devamı...

Meme Küçültme Ameliyatı ve Ameliyat Sonrası

Günümüzde kadınlar arasında en çok görülen estetik operasyonlarının başında meme büyütme operasyonları gelmektedir. Ancak bu durumla birlikte, büyük göğüsleri olan, bu durumdan dolayı sürekli sırt ve göğüs ağrıları çeken ve ..

Devamı...

Göğüs Büyütme Operasyonu

Kadınların sosyal yaşımını en çok etkileyen durumların başında, görünümleri gelmektedir. Bir kadın kendiyle ne kadar barışık olur ve estetik açıdan kendini ne kadar iyi hissederse, kuracağı tüm sosyal ilişkilerde ve her alanda çok daha başarılı olur. Dolayısıyla, ..

Devamı...

Karın Germe Operasyonu ve Liposuction

Aşırı kilo kaybı sonrası vücutta oluşan sarkmalar harcadığınız onca emeğin karşılığını alamamanıza neden olur. Genellikle karın bölgesinde deri altı yağların birikmesi ile kötü bir dış görünüşe sebep olan bu durum, onca kilo vermiş kişinin beklediği görünüme ..

Devamı...

3d Vectra Uygulaması; Geleceği Gör!

Farklılaşan güzellik algısı ile farklılaşmak isteyen insanlar vücutlarında bariz değişiklikler yapmak istemektedirler bunun için farklı yöntem seçeneklerinden oluşan birçok uygulamaya başvuran kişiler başarısız olduklarından daha kısa yoldan kesin çözüm ..

Devamı...

Burun Estetiği İstanbul 2020

Güzellik kavramı büyük ölçüde özneldir. “Güzellik, izleyicinin gözündedir” eski atasözü de bu öznelliği vurgulamaktadır. Ancak, bu ifade sadece kısmen doğrudur. Genel olarak, estetik olarak hoş görülmeyen ve yüzün uyumunu ..

Devamı...

Meme Büyütme Hakkında Merak Edilenler?

Meme büyütme, meme implantları ve büyütme mammaplastisi de dahil olmak üzere birçok isimle anılır. Bunların hepsi, görünümlerini iyileştirmek, vücutlarını dengelemek veya emzirmeden sonra kaybedilen meme hacmini telafi etmek isteyen kadınlarda meme hacmini arttırmak ..

Devamı...

Anti Aging / Detox / Botox; Yüz Gençleştirme

Tarih boyunca pek çok medeniyet, gençleşmenin formülünü aramış ve farklı metotlar uygulamıştır. Güzelliği dillere destan olan Kleopatra bile güzelliğini korumak için bitkilerin gücünden faydalanmaya çalışmıştır. Zaman ilerledikçe ve gelişen ..

Devamı...