Lashlifting / Kirpik Hacimlendirme

Lashlifting / Kirpik Hacimlendirme

Kirpik hacimlendirme sayesinde dikkat çekici bakışlar!

Hemen her kadın bakışlarının etkileyici olmasını ister. Derin bakan gözler, uzun ve dolgun kirpikler, her kadının isteyebileceği bakışları da beraberinde getirir. Bunun için lashlifting/kirpik hacimlendirme yöntemi kullanılmaktadır.

Kirpikler her zaman, gözlerin ortaya çıkmasında ön planda olmaktadır. Gözlerin korunması ve daha güzel görünmesi, kirpiklerin daha sağlıklı olmasına bağlıdır. Kirpikler bazı doğal yollarla dökülme sürecine girebilir. Cılızlaşabilir.

Kalitesiz kozmetik ürünlerinin kullanılması, kirpiklerde dökülmeye ve kirpiklerin sağlıksız görünümüne yol açar. Kozmetik ürünlerin gözden temizlenmemesi, kirpiklerin zayıflamasına ve dökülmesine de yol açar.

Kirpiklerin doğal yollardan dökülmesinin dışında, sağlıksız kozmetik ürünlerinin kullanımı, tiroit hastalığı, göz kapağı rahatsızlıklarından oluşan çeşitli nedenler, kirpiklerin sağlığını yitirmesine yol açar.

Tüm bu nedenlerin önüne geçilebilecek, daha sağlıklı ve hacimli kirpiklere sahip olacağınız Lashlifting/kirpik hacimlendirme yönteminde; vitamin, pigment ve keratin yüklemesi yapılarak, kirpiklerin daha dolgun görünmesi sağlanmaktadır. İşlem tamamen kişinin kendi kirpikleri üzerine uygulanmaktadır.

Lashlifting Nedir?

Kirpiklerin daha hacimli, daha dolgun ve kıvrık görünmesi için lashlifting yöntemi uygulanır. Uygulama sonrasında kirpikler, daha yoğun ve kıvrık görünmekte, bakışlar bile değişmektedir.

Lashlifting yönteminin ardından kirpikleriniz hacim kazanmakla birlikte, uygulama içinde kullanılan vitamin, pigment ve keratin sayesinde, kirpikler doğal olarak beslenir ve kirpik dökülmesi de en aza indirilmiş olur.

Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından uygulanan Lashlifting/kirpik hacimlendirme işlemi yaklaşık 3 aya kadar etkisini sürdürmektedir. Bu üç aylık süre içinde, kirpiklerinizin dolgunluğunu sürdürürken, dökülmeyecek ve daha sağlıklı görünecektir.

Kirpik Lifting

Deneyimli ve uzman kirpik lifting uygulamasını yapan ekibimiz, ortalama 1 saat içinde işlemleri tamamlar. Uygulama sonrasında, fazladan bir bakım gerektirmeyen yöntem sayesinde, üç ay boyunca kirpikleriniz daha dolgun, daha sağlıklı ve daha kıvrık görünecektir.

Kirpik lifting uygulamasının daha uzun süreli olmasını isteyenlere, yapılan ilk uygulamanın ortalama 2 ay sonrasında tekrar lifting yöntemi uygulanmalıdır.

  • Kaşları dökülenler
  • Hacimsiz kaşlara sahip olanlar
  • Kirpiklerin daha uzun görünmesini isteyenler kirpik lifting uygulaması yaptırabilir.

Kirpik lifting uygulamasının ardından ilk 24 saat içinde, kirpiklerin suyla temasından kaçınılmalıdır. Göz kalemi, far ya da herhangi kozmetik bir ürün kullanılmamalıdır. Bu sürenin bitiminde, istenildiğinde tekrar makyaj yapılabilmektedir.

Kirpik Botoksu

Lashlifting yani kirpik botoksu, iğneler yardımıyla; vitamin, pigment ve keratin yüklemesiyle birlikte kirpiklerin, daha dolgun ve kıvrık, daha sağlıklı ve uzun görünmesi sağlanmaktadır.

Birçok kişi, kirpik botoksu yaptırırken, protez kirpik kullanıldığını düşünmektedir. Ancak kirpik botoksu, kişinin kendi kirpikleri üzerine profesyonel olarak yapılan bir uygulamadır.

Ortalama 1 saat uygulama süresi bulunan yöntem, gözlerde sulanmanın dışında herhangi bir etkisi yoktur. Uygulama sonrasında kirpiklerin dökülmesinin aksine, kirpiklerin beslenmesiyle birlikte, kirpikler daha güçlü ve sağlıklı görünür.

İstanbul kirpik lifting ücreti, uygulanan yere, kullanılan ürünlere ve uygulamayı yapacak doktora göre değişkenlik göstermektedir. Kirpik lifting uygulaması, konusunda uzman ekibimiz tarafından, kaliteli ve profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kirpik Kaldırma Fiyatları

Kirpik kaldırma ya da kirpik hacimlendirme uygulaması, kirpikleri besleyerek korur. Vitamin, pigment ve keratin ile güçlendirilen kirpikler, uygulanın ardından daha sağlıklı ve hacimli, daha uzun ve daha kıvrık şekilde görünmektedir.

Konusunda deneyimli ve sertifikalı kişiler tarafından yapılırsa, hiçbir zararı olmayan kirpik lifting, gözlerde sulanmaya neden olmaktadır. 3 ay boyunca hacimli ve sağlıklı şekilde kullanabileceğiniz kirpikleriniz, istenirse tekrarlanarak daha uzun ömürlü olması sağlanabilmektedir.

Kirpik lifting fiyatları nerede uygulandığı, kimin uyguladı, kullanılan malzemelerin kalitesi gibi etkenlerle değişiklik gösterir. Bu yüzden uzman ekibimiz ile görüşerek, konuyla ilgili çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz.